Oznamy O mne Moje predmety Fotoalbum ANGLICKÝ JAZYK

PaedDr. Beata Rusnáková

ENGLISH STAR

ENGLISH STAR je medzinárodná súťaž v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl. Jej hlavným poslaním je propagovať a popularizovať anglický jazyk ako vyučovací predmet, ale aj zábavnou formou motivovať žiakov                  k úspešnému riešeniu písomných testov a skúšok. Súťaž umožní žiakom zábavnou formou porovnávať svoje vedomosti s rovesníkmi z iných škôl, predviesť okoliu svoje schopnosti a dosiahnuť za ne uznanie a prispievať                  k vyhľadávaniu talentovaných žiakov.

Aj tento rok sa všetci žiaci či už z 1. alebo 2. stupňa našej školy môžu prihlásiť u p. uč. PaedDr. Beáty Rusnákovej a tým si overiť a porovnať svoje vedomosti s Vašimi rovesníkmi z celého Slovenska. Štartovné na súťaž je 5 €.

Prihlásiť sa môžeš do 25.apríla 2019.

Svoje vedomosti si otestuješ 10.5.2019

Všetky ďalšie informácie, ale aj vzorové testy nájdeš na stránke www.englishstar.sk

• Základná škola Vsevoloda Čechoviča, J. A. Komenského 4, Veľký Krtíš
    J. A. Komenského 4